ELISABETTA FRANCHI – Ж Фустани

18.590 ден

100%ПОЛИЕСТЕР

Нема на залиха

SKU: AB97006E2-698 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Полиестер