ELISABETTA FRANCHI – Ж Фустани

26.990 ден

Нема на залиха

SKU: AB03111E2-Q38 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиестер