ELISABETTA FRANCHI – Ж Фустани

31.990 ден

Нема на залиха

SKU: AB04511E2-Q45 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Виолетова
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 96%Полиестер 4%Еластин