ELISABETTA FRANCHI – Ж Фустани

51.490 ден

66%ВИСКОЗА 15%ПОЛИЕСТЕР 15%ПОЛИАКРИЛ 4%ЕЛАСТИН

Нема на залиха

SKU: AB98406E2-110 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021