ELISABETTA FRANCHI – Ж Фустани

33.990 ден 23.793 ден

Нема на залиха

SKU: AB09216E2-110 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиестер