ELISABETTA FRANCHI – Ж Фустани

31.590 ден
22.113 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: AB08616E2-110 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Големина IT46, IT48
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 95%Полиестер 5%Еластин