ELISABETTA FRANCHI – Ж Фустани

28.990 ден 23.192 ден

Нема на залиха

SKU: AM19B16E2-430 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Сива
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 52%Вискоза 28%Полиестер 20%Полиутеран