ELISABETTA FRANCHI – Ж Фустани

25.590 ден

96%Полиестер 4%Еластин

Нема на залиха

SKU: AB04206E2-110 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020