ELISABETTA FRANCHI – Ж Фустани

13.490 ден 8.094 ден

80%Вискоза 20%Најлон

Нема на залиха

SKU: AM47B06E2-K32 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 80%Вискоза 20%Најлон