53.990 ден 43.192 ден

Нема на залиха

SKU: GD18Z16E2-110 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа