ELISABETTA FRANCHI – Ж Капути

69.990 ден 55.992 ден

Нема на залиха

SKU: CP00616E2-022 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Капути
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Сива
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 75%Волна 25%Полиамид