ELISABETTA FRANCHI – Ж Кошули

14.990 ден

100%Полиестер

Нема на залиха

SKU: CB00706E2W71 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Крем
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав