ELISABETTA FRANCHI – Ж Кошули

15.990 ден

100%Полиестер

Нема на залиха

SKU: CB00906E2-110 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Полиестер