ELISABETTA FRANCHI – Ж Кошули

18.590 ден

100%ВИСКОЗА

Нема на залиха

SKU: CA27606E2-R23 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Вискоза