ELISABETTA FRANCHI – Ж Кошули

18.590 ден 14.872 ден

Нема на залиха

SKU: CA30316E2-110 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Вискоза