ELISABETTA FRANCHI – Ж Марами и шалови

9.390 ден

100%Свила

Нема на залиха

SKU: FO08L06E2-193 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Марами и шалови
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 90 × 90 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Свила