ELISABETTA FRANCHI – Ж Марами и шалови

14.990 ден 11.992 ден

Нема на залиха

SKU: SC04F16E2-685 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Марами и шалови
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 140 × 140 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 40%Волна 30%Кашмир 30%Свила