ELISABETTA FRANCHI – Ж Марами и шалови

17.390 ден 13.912 ден

Нема на залиха

SKU: MT02F16E2-AF5 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Марами и шалови
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 40%Волна 40%Полиестер 20%Вискоза