ELISABETTA FRANCHI – Ж Марами и шалови

15.490 ден

49%Најлон 30%Волна 21%Вискоза

Нема на залиха

SKU: MT01F06E2-K77 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Марами и шалови
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 49%Најлон 30%Волна 21%Вискоза