ELISABETTA FRANCHI – Ж Останати додатоци

11.990 ден

Должина на обетките – 5cm

Нема на залиха

SKU: OR06B11E2-604 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Останати додатоци
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Златна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Метал