29.590 ден
20.713 ден

Kоличина:
SKU: GI97716E2-110 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Палта
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Големина IT44, IT46
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиестер