ELISABETTA FRANCHI – Ж Панталони

21.990 ден 17.592 ден

Нема на залиха

SKU: PA01016E2-110 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 86%Полиестер14%Еластин