ELISABETTA FRANCHI – Ж Панталони

16.490 ден

93%Полиестер 7%Еластин

Нема на залиха

SKU: PA34406E2-110 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 93%Полиестер 7%Еластин