ELISABETTA FRANCHI – Ж Панталони

14.590 ден 8.754 ден

84%Полиестер 16%Еластин

Нема на залиха

SKU: PA36006E2-W72 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 84%Полиестер 16%Еластин