ELISABETTA FRANCHI – Ж Панталони

20.990 ден

96%Полиестер 4%Елестин

Нема на залиха

SKU: PA34907E2-110 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 96%Полиестер 4%Елестин