ELISABETTA FRANCHI – Ж Панталони

15.990 ден

Нема на залиха

SKU: PA37611E2-110 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 93%Полиестер 7%Еластин