ELISABETTA FRANCHI – Ж Ремени

11.490 ден
5.745 ден

Kоличина:
SKU: CT13S16E2-470 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Ремени
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Крем
Големина IT46
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Синтетички материјал