ELISABETTA FRANCHI – Ж Ремени

9.990 ден 5.994 ден

100%Полиутеран

Нема на залиха

SKU: CT38S06E2-110 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ремени
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Полиутеран