ELISABETTA FRANCHI – Ж Ремени

10.990 ден 6.594 ден

100%Полиутеран

Нема на залиха

SKU: CT39S06E2-W71 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ремени
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Полиутеран