ELISABETTA FRANCHI – Ж Високи потпетици

30.990 ден

Висина на потпетицата – 10cm

Нема на залиха

SKU: SA91B11E2-620 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Високи потпетици
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црвена
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа