ELISABETTA FRANCHI – Ж Високи потпетици

31.490 ден 25.192 ден

Висина на потпетицата – 10.5cm

Нема на залиха

SKU: SA24B16E2-470 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Високи потпетици
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Крем
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа