ELISABETTA FRANCHI – Ж Високи потпетици

35.490 ден 28.392 ден

Нема на залиха

SKU: SA30B16E2-110 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Високи потпетици
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа