ELISABETTA FRANCHI – Ж Здолништа

11.990 ден 7.194 ден

80%Вискоза 20%Најлон

Нема на залиха

SKU: GK22B06E2-K23 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Здолништа
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 80%Вискоза 20%Најлон