ELISABETTA FRANCHI – Ж Здолништа

20.990 ден 12.594 ден

96%Полиестер 4%Еластин

Нема на залиха

SKU: GO42306E2-110 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Здолништа
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 96%Полиестер 4%Еластин