ELISABETTA FRANCHI – Ж Здолништа

15.490 ден 12.392 ден

Нема на залиха

SKU: GO48616E2-110 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Здолништа
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 96%Полиестер 4%Еластин