16.990 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: TO03426E2-685 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина IT44
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 96%Полиестер 4%Еластин