24.990 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: CB00126E2-AT5 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Боди
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина IT46
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Вискоза

Вие исто така би сакале…

15.990 ден

ELISABETTA FRANCHI – Ж Панталони