18.990 ден

1 на залиха

Kоличина:
SKU: BS02A26E2-110 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 31 × 12 × 23,5 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 50%Полиуретан 40%Полиестер 10%Памук