36.990 ден

Висина на потпетицата – 11cm

Kоличина:
SKU: SA12B26E2-110 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чевли
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Големина 35, 36.5, 38, 40, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа