ELISABETTA FRANCHI – Ж Фармерки

15.990 ден 7.995 ден

Нема на залиха

SKU: PJ36S21E2-104 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 99%Памук 1%Еластин