ELISABETTA FRANCHI – Ж Фустани

37.990 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: AB19026E2-360 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Бела
Големина IT42, IT44
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 91%Полиестер 9%Еластин