ELISABETTA FRANCHI – Ж Фустани

38.990 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: AB25027E2-110 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Големина IT46
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 92%Полиестер 8%Еластин