ELISABETTA FRANCHI – Ж Фустани

42.990 ден

Нема на залиха

SKU: AB23727E2-AU2 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црвена
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 92%Полиестер 8%Еластин