ELISABETTA FRANCHI – Ж Фустани

34.990 ден 20.994 ден

Фустан + ремен

Нема на залиха

SKU: AB06721E2-360 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер