ELISABETTA FRANCHI – Ж Фустани

27.990 ден
16.794 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: AB05421E2-АМ2 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Виолетова
Големина IT44
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 96%Полиестер 4%Еластин