ELISABETTA FRANCHI – Ж Фустани

20.490 ден 10.245 ден

Нема на залиха

SKU: AB07121E2-360 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Полиестер 5%Еластин