ELISABETTA FRANCHI – Ж Хеланки

11.590 ден

Нема на залиха

SKU: PA00726E2-685 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 78%Полиестер 22%Еластин