ELISABETTA FRANCHI – Ж Кошули

18.590 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: CA00926E2-P26 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Зелена
Големина IT40, IT46
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Вискоза