ELISABETTA FRANCHI – Ж Кошули

21.990 ден 13.194 ден

Нема на залиха

SKU: CA02721E2-100 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук