ELISABETTA FRANCHI – Ж Кошули

20.490 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: CA00226E2-110 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Големина IT42, IT46
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Вискоза